Ücretsiz Ekspertiz

Ordu evden eve nakliyat firmaları arasında ambalajlı, sigortalı, marangozlu ve asansörlü ev taşıma hizmeti için size Ücretsiz Ekspertiz hizmeti sunan, en iyi evden eve nakliye şirketiyiz. Ev taşıma ve ofis taşıma işlerinizde size daha kaliteli ve profosyenel evden eve nakliyat hizmeti sunmak için, Ordu’da ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyoruz.

Ücretsiz ekspertiz ev taşıma ve ofis taşıma işlerinizde size fayda sağlar. Ordu evden eve nakliyat firmaları arasında parasız ekspertiz hizmeti sunan, Mindiloğlu evden eve taşıma firmasıyla tanışın. Mindiloğlu nakliyat, Ordu’da bulunan ev eşyanızı ücretsiz ekspertiz yaparak inceler. Ordu nakliye firmaları arasında bu hizmeti sorunsuz olarak sadece bizden alabilirsiniz. Ordu’un en iyi ev taşıma firmasıyla sizde çalışın, avantajlı imkanlardan faydalanın. Ücretsiz Ekspertiz sayesinde bir çok yanlış anlaşılma önceden çözülmüş olacaktır.

Ordu Asansörlü ev taşıma hizmeti başta olmak üzere, taşıma ile ilgili her türlü işlem için keşif yapmak gereklidir. Nasıl bir taşıma asansörü lazım ve hangi boyutta olan eşya taşıma asansörümüz gerekli incelenmelidir. Mindiloğlu nakliyat size daha kaliteli ve hızlı hizmet verebilmek için ücretsiz ekspertiz hizmeti sunar. Ofis taşıma, ev taşıma, banka nakliye, fuar ve sahne taşımacılığı gibi tüm şehir içi ve şehirler arası nakliyat işleriniz için firmamız size ücretsiz ekspertiz hizmeti sunar. Ekspertiz kadromuz uzman ve güler yüzlü ekiplerden oluşur.

Ev Taşıma İşlerinizde Ücretsiz Ekspertizin Hazır

Mindiloğlu taşımacılık evden eve nakliyat ve ofis taşıma işlerinizde, önceden taşınacak yerleri ve eşyanızı inceler. Ekspertiz eşya incelemesi yaparak kaç kişilik ekiple yapılacağını, ne kadar ambalajlama malzemesi gideceğini, ne boyutta araçla taşınacağını ve ne şekilde taşıma asansörü gerektiğini belirler. Bu sayede taşıma günü sorunsuz şekilde taşınmanız sağlanır. Ekspertiz rapor halinde en iyi şekilde taşınmanız için firmamıza bilgi sunar. Bu doğrultuda size en iyi eleman, araç ve asansörler yollanır. Asansörlü şehirler arası ev taşıma konusunda inceleme mutlaka yapılmalıdır.

Mindiloğlu nakliyat size ekspertiz aracığıyla net fiyat sunar. Telefonda veya online fiyat talep formundan aldığınız teklifler ortalama fiyat teklifleridir. Net rakama ekspertiz eşyanızı inceledikten sonra belirlenir. Eşyanızı inceleyen ekspertizlerimiz ile istediğiniz şartlarda taşınmak için anlaşmanız durumunda gün belirlenerek karşılık sözleşme yapılır. Sözleşmede belirlenen gün ve saatte, Mindiloğlu nakliyat firmamız size logolu araçlarıyla ve tek tip kıyafetli elemanlarıyla keyifli taşıma hizmeti sunar. En iyiyi en uygun fiyatlarla almak için sizde ücretsiz ekspertiz talep ediniz.

Ücretsiz Ekspertiz bu işte olmaması gereken bir hizmetdir. Ordu Evden eve nakliye firmaları ev eşyası ve ofis eşyasını taşımadan önce, Ücretsiz Ekspertiz hizmeti sunmalıdır. Ordu’da Ücretsiz Ekspertiz hizmeti veren en iyi ev taşıma firması, Mindiloğlu evden eve nakliye firmasıdır. Ücretsiz Ekspertiz hizmeti ile ev eşyanız hem daha iyi taşınır, hemde daha sorun olacak hiç bir konu olmaz.

Ücretsiz Ekspertizin Yaptıkları

Evden eve nakliyat ve ofis taşıma işlerinizde sorun yaşamak istemezsiniz. Biz size en iyi ev taşıma hizmetini inceleme yaparak, konusunda uzman kadrolarla belirliyoruz. Ordu evden eve nakliye firmaları arasında en iyi ve kaliteli asansörlü ev taşıma hizmeti bizim size sunduğumuz hizmetlerde saklıdır. Firmamız sizi sorunlarla karşılaşmamanız ve en iyi taşıma hizmeti almanızı sağlamak amacıyla ücretsiz ekspertiz yollar. Sizde taşıma günü sorun ve sürprizle karşılaşmak istemiyorsanız ücretsiz ekspertiz talep ediniz. Aşağıda size detaylı olarak ekspertiz fiyatını belirleyen faktörler sıralanmıştır.

 • Eşyanın miktarı ve hacmine göre
 • Eşya için kullanılması gereken ambalajlama ve paketleme malzemesi miktarına göre
 • Eşyanın taşınması için gerekli olan ekip sayısına göre
 • Eşyada bulanan ufak ve kırılacak eşyalarının miktarına göre
 • Eşyanızda bulunan ufak ve kırılacak eşyaların paketleme isteğine göre
 • Eşyaların taşınması için kurulan taşıma asansörünün özelliğine göre
 • Taşınacak eşyanın katlarına göre
 • Eşyaların iki yer arasındaki mesafesine göre
 • Eşyanın taşıma sigortası bedeline göre
 • Fabrika ve şehirler arası taşıma yapan firmalar için artı olarak
 • Frigo kasaya göre
 • Normal saç veya çelik kasa özelliğine göre
 • Açık veya üstü tenteli araç olma özelliğine göre
 • Damperli araç olma özelliğine göre
 • Tonajına göre

 

10 Nisan 2017
2.179 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?